Dřevostavby

Plánujete nové bydlení nebo stavbu chaty? Přemýšlíte o dřevostavbě? Rádi se s Vámi sejdeme, probereme Vaše představy a připravíme návrh realizace. Specializujeme se na dřevostavby na klíč, máme zkušenosti, víme, jak na to.
Konstrukci dřevostaveb na klíč provádíme sloupkovou rámovou konstrukcí, která je tvořena ze smrkových fošen a trámů z KVH hranolů, nebo ze smrkového stavebního řeziva. Této metodě se také říká sendvičová metoda stavby dřevostaveb nebo podle amerických dřevostaveb také “two by four”.

Rádi pro Vás zrealizujeme i drobnější dřevostavby v zahradě, např. pergolu, altánek, garážové stání, zastřešení terasy apod. I pro veškeré menší zahradní dřevostavby používáme smrkové fošny a trámy, KVH hranoly a smrkové stavební řezivo. Vaši případnou starou dřevostavbu odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. Pro veškeré dřevostavby vlastními silami zajišťujeme tesařské, pokrývačské i klempířské práce.

Dřevostavby - působnost

Dřevostavby realizujeme zejména na Náchodsku, Trutnovsku a v podhůří Krkonoš a na Rychnovsku v severní oblasti Orlických hor. Kontaktujte nás, volejte 603 956 132, příp. pište na e-mail tesarstvihovorka@seznam.cz.

Plánujete stavbu domu či chaty? Láká Vás dřevostavba? Jste z Trutnovska nebo Náchodska? Poptejte nás!

Plánujete nové bydlení nebo stavbu chaty, pergoly, altánu? Uvítali byste dodávku dřevostavby na klíč? Kontaktujte nás! Svěřte nám své záměry a poptejte nás.
Můžete použít tento kontaktní formulář, nebo zavo-lat na 603 956 132, příp. použít e-mail tesarstvihovorka@seznam.cz.

Položky označené * jsou povinné.

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014  Tesařství Hovorka, Webdesign & SEO: www.eStudio.cz