Klempířské práce

Klempířské práce, lidově řečeno oplechování střech, provádíme jak z klempířských prvků od renomovaných výrobců, tak i z prvků pocházejících z naší vlastní výroby. Zákazníkům dáme vždy na výběr z materiálů bezúdržbových (měď, hliník, titanzinek, lindab), které jsou finančně náročnější a z materiálů levnějších (pozink), o které je třeba se ale v budoucnu starat z hlediska povrchové úpravy (jednou za 3 až 5 let).
Na klempířské práce jsme odborníci, umíme si poradit, víme, jak na to. Klempířské práce provádí zkušení a školení klempíři, kteří mají za sebou množství realizací jak nových střech, tak i rekonstrukcí střech. Pro klempířské práce disponujeme certifikáty od výrobců.
Klempířské práce jsou poslední etapou venkovních prací při realizaci nové nebo rekonstrukci starší střechy. Dalším krokem může být např. montáž sádrokartonu v podkroví včetně zateplení střechy.

Klepmířské práce - působnost

Klempířské práce poskytujeme zejména na Náchodsku, Trutnovsku a v podhůří Krkonoš a na Rychnovsku v severní oblasti Orlických hor.
Kontaktujte nás, volejte 603 956 132, příp. pište na e-mail tesarstvihovorka@seznam.cz.

Potřebujete provést klempířské práce? Hledáte spolehlivé klempíře? Poptejte nás!

Plánujete rekonstrukci střechy? Stavíte a rádi byste měli dodanou střechu na klíč? Kontaktujte nás! Svěřte nám své záměry a poptejte nás.
Můžete použít tento kontaktní formulář, nebo zavolat na 603 956 132, příp. použít e-mail tesarstvihovorka@seznam.cz.

Položky označené * jsou povinné.

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014  Tesařství Hovorka, Webdesign & SEO: www.eStudio.cz