Sádrokartony

Plánujete dostavbu podkroví, jeho zateplení, nebo jen podhledy? Profesionálně a spolehlivě provádíme montáž sádrokartonu. Jsme vyškoleni, vlastníme aktuální certifikáty pro montáž systému sádrokartonu Knauf včetně protipožárních sádrokartonových systémů.

Montáže sádrokartonu realizujeme zejména jako součást kompletní dodávky dřevostavby nebo střechy na klíč. Vždy uděláme z Vaší staré zaprášené půdy krásné místo pro Vaše bydlení.
Samozřejmě provádíme také montáže sádrokartonu Knauf jako samostatnou zakázku, např. rekonstrukce nebo zateplení podkroví, adaptace kancelářských prostor příp. i drobnější stavby jako je realizace podhledů apod.

Montáž sádrokartonu - působnost

Sádrokartony realizujeme zejména na Náchodsku, Trutnovsku a v podhůří Krkonoš a na Rychnovsku v severní oblasti Orlických hor. Kontaktujte nás, volejte 603 956 132, příp. pište na e-mail tesarstvihovorka@seznam.cz.

Plánujete rekonstrukci podkroví nebo jeho zateplení?
Jste z Trutnovska nebo Náchodska? Poptejte nás!

Plánujete nové bydlení nebo stavbu chaty, pergoly, altánu? Uvítali byste rekonstrukci podkroví na klíč? Kontaktujte nás! Svěřte nám své záměry a poptejte nás.
Můžete použít tento kontaktní formulář, nebo zavolat na 603 956 132, příp. použít e-mail tesarstvihovorka@seznam.cz.

Položky označené * jsou povinné.

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014  Tesařství Hovorka, Webdesign & SEO: www.eStudio.cz