Střešní okna

Plánujete nákup a montáž střešních oken? S námi to budete mít bez starostí. Střešní okna k Vám přivezeme a hned je i namontujeme. Provádíme montáže spolehlivých a prověřených střešních oken Fakro, Velux, Roto i dalších značek dle Vašeho výběru. Vhodná střešní okna rádi doporučíme a odborně Vám pomůžeme s výběrem. Jsme proškoleni od výrobců a jsme držiteli certifikátu pro montáže střešních oken. Montáže střešních oken realizujeme zejména jako součást kompletní dodávky dřevostavby nebo střechy na klíč. Samozřejmě provádíme také montáže střešních oken jako samostatnou zakázku do již hotové, nebo starší střechy.
Pokud plánujete střešní okna, poptejte nás!

Montáž střešních oken - působnost

Montáž střešních oken realizujeme zejména na Náchodsku, Trutnovsku a v podhůří Krkonoš a na Rychnovsku v severní oblasti Orlických hor. Kontaktujte nás, volejte 603 956 132, příp. pište na e-mail tesarstvihovorka@seznam.cz.

Plánujete střešní okna? Jste z Trutnovska nebo Náchodska? Poptejte nás!

Plánujete střešní okna? S námi to budete mít bez starostí. Střešní okna k Vám přivezeme a hned je i namontujeme.Svěřte nám své záměry a poptejte nás. Odborně poradíme.
Můžete použít tento kontaktní formulář, nebo zavolat na 603 956 132, příp. použít e-mail tesarstvihovorka@seznam.cz.

Položky označené * jsou povinné.

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014  Tesařství Hovorka, Webdesign & SEO: www.eStudio.cz