Pokrývačské práce

Řekněte, jaká střešní krytina se Vám líbí, my ji na Vaši střechu položíme. Pokrývačské práce provádíme prakticky se všemi druhy krytin jako jsou Bramac, Tondach, Besk, Eternit, Lindab, Prefa, IKO, CRC, Drdlíkův plastový šindel a další. S volbou střešní krytiny Vám v případě potřeby odborně poradíme.
Pokrývačské práce provádí zkušení a školení pokrývači, kteří mají za sebou množství realizací pokládek jak nových střech, tak i při rekonstrukci starších střech.
Pokrývačské práce od nás obsahují nejen pokládku nové střešní krytiny, ale samozřejmě i demontáž všech druhů krytin, i těch ekologicky rizikových jako je např. Eternit. Starou střešní krytinu odvezeme a ekologicky zlikvidujeme dle zákona o odpadech. Pro pokrývačské práce disponujeme certifikáty od výrobců.
Pokrývačské práce končí položenou střešní krytinou. Daším krokem jsou klempířské práce.

Pokrývačské práce - působnost

Pokrývačské práce poskytujeme zejména na Náchodsku, Trutnovsku a v podhůří Krkonoš a na Rychnovsku v severní oblasti Orlických hor.
Kontaktujte nás, volejte 603 956 132, příp. pište na e-mail tesarstvihovorka@seznam.cz.

Potřebujete provést pokrývačské práce? Hledáte spolehlivé pokrývače? Poptejte nás!

Plánujete rekonstrukci střechy? Stavíte a rádi byste měli dodanou střechu na klíč? Kontaktujte nás! Svěřte nám své záměry a poptejte nás.
Můžete použít tento kontaktní formulář, nebo zavolat na 603 956 132, příp. použít e-mail tesarstvihovorka@seznam.cz.

Položky označené * jsou povinné.

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

© 2014  Tesařství Hovorka, Webdesign & SEO: www.eStudio.cz